hľadať

Profily osobností


viac osobností 
Zaujalo nás

viac  
Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Ako najlepšie ochrániť vaše auto pred krádežou?

dátum pridania: 28.03.20-17:32

Krádež, vrátane automobilov, podľa aktuálnych údajov ministerstva vnútra, je jedným z najčastejších trestných činov v našej krajine. Hlavným dôvodom príťažlivosti zlodejov je nestrážený vozový park a nedostatočné zabezpečenie auta.

Nakoľko ale nie je kúpa nového vozidla žiadnou lacnou záležitosťou, poistiť sa pred jeho prípadným odcudzením lepším zabezpečením a alarmom je jedno z najlepších riešení.

lepší alarm do auta

Vylepšená mechanika a elektronika 

V súčasnosti existuje veľa obranných mechanizmov. Imobilizéry, ktoré počas neoprávneného vniknutia blokujú automobilové systémy, autoalarmy, mechanické systémy, napríklad zámky riadenia alebo kapoty. Najspoľahlivejšou možnosťou komplexného zabezpečenia auta je podľa odborníkov ich kombinácia.

V prípade využívania takýchto služieb sa vlastníkom často odporúča inštalovať moduly GSM, ktoré v prípade útoku hackerov okamžite informujú majiteľa zariadenia o probléme. 

Najúčinnejším spôsobom ochrany vášho automobilu je aj GPS. Funguje veľmi jednoducho, ľahko sa  v aute schováva, takže ho útočník nemôže nájsť a odstrániť. 

Lepší alarm do auta 

Signálne hlásenie dnes už nestačí a najlepšie je, aby ste svoje auto zabezpečili hneď niekoľkokrát. Takýto moderný alarm do auta sa postará o to, aby mal potenciálny páchateľ s krádežou automobilu čo najviac práce a majiteľ viac času na jeho rýchlu ochranu. 

Aj napriek tomu, že máte len to najlepšie zabezpečenie auta, starostlivo ho sledujte a neznižujte jeho bezpečnosť neodborným prístupom. Ideálne je preto duplikovať niekoľko ochranných systémov naraz.

To všetko a oveľa viac si môžete v rámci lepšej bezpečnosti vášho vozidla dovoliť len vďaka pandora-alarm.sk - odborníkom na kompletný servis vozidla a jeho bezpečnosti.

Zdroj obrázka: Daniel Jedzura/Shutterstock.com 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!