Levicke-reality - poradíme a pomôžeme Vám pri výbere Vášho nového bývania snov

dátum: 30.06.22-03:04

Ak hľadáte skúsený tím, ktorý Vám pomôže pri prekonávaní prekážok v oblasti nehnuteľností - zvoľte Levicke-reality. Poskytujeme komplexné realitné služby, vrátane právneho servisu, finančného poradenstva a hľadáme tie najlepšie riešenia investícii pre našich klientov. S radosťou Vám poradíme a pomôžeme pri výbere Vášho nového bývania.


Sme inovatívna realitná spoločnosť, pôsobiaca na trhu už viac ako 5 rokov. Zaoberáme sa sprostredkovaním predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností. Postaráme sa o všetko, od Vášho dopytu až po reálne nasťahovanie sa do novej nehnuteľnosti. Dôvera klientov je pre nás veľmi dôležitá a preto sa snažíme neustále zdokonalovať a riadime sa prísnym etickým kódexom.

 

Realitní makléri pre Vás vždy k dispozícií

RK Levicke-reality je členom Realitnej únie SR, združenia profesionálov poskytujúci klientom prvotriedny servis na realitnom trhu. Naša RK sa snaží klientom pomáhať, preto sme na našej stránke zriadili PRÁVNE PORADENSTVO. Sme Vám neustále k dispozícií aj vďaka nášmu online chatu, kde nás môžete kedykoľvek kontaktovať a my Vám radi odpovieme.

Služby, ktoré poskytujeme:

Nie sme len realitnou kanceláriou, sme Vašim realitným partnerom a radi Vám pomôžeme naplniť Vaše predstavy o novom bývaní.

 

Realitná kancelária Levicke-reality

Holubyho ulica č.  2, 93 401 Levice

0908 903 430

lukacova@levicke-reality.sk

www.levicke-reality.sk

Nájdete nás aj na Facebooku.

Sledujte nás aj na youtube.