Autodiely a Autodetail Levice - predaj náhradných dielov

dátum: 26.09.22-21:00

Hľadáte spoľahlivého partnera, ktorý spolupracuje s významnými Európskymi distribútormi náhradných dielov a autopríslušenstva pre osobné, užitkové automobily a motocykle? U nás v Autodiely a Autodetail Levice ste na správnom mieste. Keď chcete kvalitu v každom aspekte, sme tu pre vás.


Váš odborník pre cenovo výhodné autodiely i náhradné diely pre Vaše autá

Sme mladá a rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť, kde spokojnosť zákazníkov je u nás na prvom mieste. Vznikli sme začiatkom roka 2014 ako moderný prvok v oblasti autodielov v Leviciach.

Náš inovatívny koncept, orientácia na zákazníkov a široký sortiment skvelých produktov sa behom dvoch rokov stal veľmi obľúbeným, takže od nás odchádzajú len spokojní zákazníci.

Originálne autodiely pre Vaše vozidlo

U nás nakúpite iba originálne produkty. Veľa vecí máme na sklade, niektoré sú na objednávku, ale 90% vecí tu máte do pár hodín. U nás nakupujete najkvalitnejšiu autokozmetiku v Leviciach a máte najširší výber v Nitrianskom kraji. Samozrejmosťou je perfektné poradenstvo.

Sladké, jemné, korenisté, svieže, … Vône máme naozaj pre každého a u nás si vždy vyberiete tú svoju. Motorkári si taktiež prídu na svoje. Máme široký sortiment produktov Motul a Hiflofiltro. Taktiež objednávame náhradné diely, od reťazových kitov až po lanká a páčky. Značnú časť sortimentu venujeme aditívam. Staroslivo vyberáme a testujeme všetky aditíva pred uvedením do predaja.

Ak nemáte spoľahlivý servis alebo mechanika, radi vám odporučíme. Cenu za prácu viete vždy dopredu a taktiež poznáte aj cenu náhradných dielov, ktoré treba vymeniť, takže nezostanete prekvapený, keď si vyzdvihnete auto v servise.

Naším poznávacím znamením je zmysel pre detail

Zmysel pre detail. Takto by som opísal Autoslovakia Autodetail. Venujeme sa profesionálnej starostlivosti o vaše autá. Pracujeme s najlepšími produktami na trhu. Budete sa opäť cítiť ako v novom, pomáhame zvýšiť hodnotu, pripravujeme vozidlá na predaj a výstavy.

Pripojte sa k nám a čerpajte výhody vášho členstva v Autoslovakia Clube

Získate vernostnú kartu, prístup k nášmu niekoľko úrovňovému zľavovému programu, množstvu výhod, zľavy u našich partnerov, špeciálne zvýhodnené akcie len pre členov a možnosť patriť k VIP členom. VIP člen ma u nás najväčšie možné výhody. K nim patria maximálne možné zľavy na tovar, zľavy na detailing, dodanie tovaru priamo k zákazníkovi, možnosť objednávania tovaru od 8:00 do 24:00 denne aj počas víkendov a zúčastňovanie sa na firemných akciách.

Viac informácií o klube získate priamo v našej predajni.

Myslíme aj na firmy

Pre firemných zákazníkov máme pripravené zľavy na náhradné diely. Starostlivo vyberieme daný diel, ktorý vám objednáme a prinesieme. Nemusíte sa o nič starať, ušetríte tak čas a peniaze. Máme niekoľko-násobný zľavový program, takže zostať s nami sa oplatí. Auto je vizitkou firmy a mať ho v perfektnom stave je základ pre úspech. Autoslovakia Autodetail ponúka starostlivosť o váš vozový park.

Máte stretnutie s dôležitým klientom? Máme hodinový “all-clean” program, kde pripravíme vaše vozidlo. Nemáte čas chodiť k nám? Stačia nám vhodné priestory a my prídeme za vami.

Najlacnejšie PZP

Pre našich zákazníkov sme pripravili možnosť výpočítať a porovnať ceny povinného zmluvného poistenia (PZP) pre ich autá. Stačí zadať pár údajov a hneď máte prehľad o tom, kde Vás PZP bude stáť najmenej. Dokonca ho môžete hneď aj uzatvoriť.

Keď chcete kvalitu v každom aspekte, sme tu pre vás.

 

Autodiely a Autodetail Levice

Saratovská 2, 934 01 Levice

0948 239 399, 0915 719 874

info@autoslovakia.sk

www.autoslovakia.sk

S našimi zákazníkmi aktívne komunikujeme na našej stránke na Facebooku.