Jednoduchý spôsob, ako si urobiť z klasiky pukačku

dátum: 19.08.22-09:28

Tak ako popíjanie lahodnej kávy, ktorá môže v nadmernom množstve telu škodiť, ani fajčenie nie je moc ideálnym zvykom. Aj v tomto prípade si ale chceme občas tento pôžitok oživiť novou príchuťou, vďaka ktorej sa z klasiky stane niečo nevšedné. Ak patríte aj vy k ľuďom, ktorí si pre tieto a iné dôvody obľúbili pukačky, máme pre vás riešenie.

Jednoducho a rýchlo si môžete z klasických urobiť mentolové cigarety. Prezradíme vám, ako na to, ak vám odchod klasických pukačiek z trhu nevyhovuje.
 
Postačia vám k tomu 100 % vegan pukacie guľôčky
Sú vhodné pre klasické, HEETS a dokonca SLIM cigarety. Základom je guľôčka, ktorá sa aplikuje do filtra cigarety a stačí ju potom jednoducho už len puknúť, ako to bolo v minulosti pri klasickej pukačke. 
Aplikácia guľôčky je veľmi jednoduchá a rýchla, zvládnete ju aj s pomocou šikovných prstov alebo špeciálneho aplikátora MR.BLAST, ktorý si môžete pripevniť na kľúče a máte všetko potrebné na výrobu obľúbenej pukačky vždy po ruke. 
 
Prečo práve vegan?
Fajčenie je samozrejme škodlivé a spôsobuje vážne ohrozenie vášho zdravia! Guľôčky, ktoré si do filtra vložíte, sú ale vyrobené čisto z prírodných materiálov, poškodenie zdravia vám výberom tejto alternatívy teda nehrozí. 
Najväčšou výhodou však je, že si vďaka tejto možnosti môžete s pukačkou vychutnať mentolovú, čučoriedkovú, jahodovú, colovú, hroznovú, jablkovú, liči alebo príchuť zeleného čaju. 
Naše telo čerpá silu z rôznych pocitov a vnemov, prečo by ním teda nemohla byť aj špeciálna chuť získaná z jednej malej a 100 % prírodnej pukacej guľôčky?