hľadať

Profily osobností


viac osobností 
Zaujalo nás

viac  
Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Užite si príchod prvých jarných dní pod krásnou pergolou

dátum pridania: 28.03.21-20:56

Ani vám nerobí dobre dlhodobé trávenie času v uzavretom priestore? Určite potom hľadáte spôsoby, ako si na čerstvom vzduchu užiť každú jednu chvíľu. A teraz s príchodom teplejších jarných dní to zrejme platí dvojnásobne.

My máme pre vás riešenie, ako si tento komfort užívať v bezpečí a blízkosti vášho domu. Poďte sa spolu s nami pozrieť na výhody modernej pergoly.

moderná pergola

Tienenie šetrné k životnému prostrediu

Materiálov, z ktorých by sa dala vyrobiť na vašu záhradu krásna pergola je veľmi veľa. Mnohí uprednostňujú drevo, pretože je prirodzene krásne a zapadá do prostredia. Je však náročnejšie na údržbu a starostlivosť. Ideálnym riešením je preto kov. 

Odolný materiál vhodný na výrobu modernej pergoly do vašej záhrady. Rovnako je prirodzene krásna, veľmi veľa vydrží a navyše je šetrná k životnému prostrediu, pretože nespôsobuje žiadne alergické reakcie a ani poškodenie životného prostredia.

Štýlový dizajn

Napriek zdanlivej jednoduchosti dizajnu sa moderná pergola ľahko hodí do mnohých architektonických štýlov a dokonca aj v záhrade alebo na letnej chate vyzerá absolútne organicky. Navyše je ľahké jej krásu vyzdvihnúť doplnkami v podobe zabudovaného nábytku alebo kvalitných vonkajších žalúzií. 

Krátke termíny výroby a inštalácie

Pretože v modernej pergole klasického typu sa nepoužívajú žiadne náročné mechanizmy a zariadenia, výroba konštrukcie nezaberie veľa času. 

Zatiaľ čo veľa ľudí používa pergolu iba ako dekoráciu a architektonický doplnok k iným budovám, v skutočnosti môže byť úplne úžitková a multifunkčná.

Tak sa o tom presvedčte a na Profirol.sk si tú svoju vyberte.

Zdroj obrázka: Dimasik_sh/Shutterstock.com 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!