hľadať

Profily osobností


viac osobností 
Zaujalo nás

viac  
Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Využite svoj voľný čas na redukciu vrások a lepšiu starostlivosť o pleť

dátum pridania: 28.03.20-13:18

S vekom syntéza kyseliny hyalurónovej a kolagénových vlákien, ktoré prispievajú k dokonalej pleti bez vrások, slabne. Pokožka je suchšia a citlivejšia a mimická aktivita vedie k tvorbe vrások okolo očí a pier, ktoré sa nedajú tak ľahko odstrániť.

Dlhodobé zanedbanie takéhoto stavu pokožky sa prejaví na našom výzore a celkovom dojme. Napriek tomu, že čas sa zastaviť nedá, dodať pleti potrebné vitamíny, zložky a starostlivosť môžete. Získate tým späť svoju krásu a dobré sebavedomie. 

korekcia vrasok pomocou galvanickej zehlicky

Ako a kde začať?

Základom dokonalého tela je zdravá strava a pohyb. Druhým krokom je získať a používať správnu kozmetiku. Jej zloženie musí nevyhnutne obsahovať tieto zložky: 

 

  • Antioxidanty, ktoré zabraňujú účinkom oxidačných procesov v tele a môžu pomôcť spomaliť proces starnutia.
  • Retinoidy, teda deriváty vitamínu A, sú veľmi účinné pri prevencii a boji proti vráskam.
  • Zvlhčovač, ktorý pomáha udržiavať vlhkosť vo vnútri pokožky.
  • Peptidy, ktoré úspešne bojujú so zmenami súvisiacimi s vekom.

 

Ako odstrániť vrásky pomocou ľudových liekov

Ak nie ste na niektorú z nasledujúcich zložiek alergickí, vezmite trochu tvarohu, pridajte 1 lyžičku kyslej smotany a 1 lyžičku medu a všetko spolu dobre premiešajte. Naneste na pery a pokožku okolo nich, čelo a oblasť okolo očí a nechajte pôsobiť asi 10 minút. Potom dôkladne opláchnite a použite na domácou maskou ošetrenú pleť olivový alebo iný pleťový olej.

Alebo zmiešajte vaječný žĺtok s lyžičkou medu, do výslednej hmoty pridajte pár kvapiek olivového oleja. Zmes sa zmieša a potom sa nanáša na pokožku s pôsobením 10-15 minút. 

Korekcia vrások pomocou galvanickej žehličky

Pokiaľ nemáte čas alebo spomínané produkty, môžete sa zbaviť vrások jednoducho a veľmi rýchlo pomocou mikroprúdovej galvanickej žehličky. 

Vďaka nej si môžete dopriať salónové ošetrenie pleti a zaistiť dokonalú korekciu vrások bez použitia zbytočných doplnkov a postupov. Galvanická žehlička sa postará o zbavenie vrások v pohodlí vášho domova a bez zbytočne vysokých nákladov a uľahčí vám starostlivosť o pleť na maximum.

Zdroj obrázka: transurfer/Shutterstock.com

 
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!