hľadať

Profily osobností


viac osobností 
Zaujalo nás

viac  
Užitočné linky

(verné napodobeniny originálov parfúmov svetových značiek) 


nie sú údaje

Získajte väčšie šance na úspech a veľký náskok pred konkurenciou

dátum pridania: 31.08.21-19:39

Vzdelanie je v živote človeka veľmi dôležité, a to cudzojazyčné dvojnásobne. Prináša nám mnohé výhody, z ktorých môžeme čerpať po celý svoj život. Samozrejme, aby ste mohli týmito a inými benefitmi disponovať, je dôležité cudzojazyčné vzdelanie aj získať.

Ak patríte k tým ľuďom, ktorí to na škole nestihli, máme pre vás veľmi jednoduché a overené riešenie. Krátky jazykový pobyt, vďaka ktorému si môžete tieto vedomosti doplniť a tešiť sa z bonusov, o ktorých si v našom článku niečo povieme. 
 
Angličtina sa používa v 67 krajinách
Angličtina je najobľúbenejším jazykom na svete, preto sa ním hovorí vo viac ako 67 krajinách. Zároveň je to jeden zo šiestich jazykov OSN. Žiadna iná reč sa nemôže pochváliť takými štatistikami! Angličtina je medzinárodný jazyk, takže okrem všeobecného duševného rozvoja získate absolvovaním zaujímavého jazykového pobytu na Malte aj množstvo rôznych iných príležitostí. 
 
Lepšie platená práca
Znalosť angličtiny (obzvlášť tá na vyššej úrovni) môže pomôcť vašej lepšej kariére, ako aj perfektne obohatiť životopis, takže sa stanete oveľa hodnotnejším zamestnancom. Podľa štatistík z BBC človek, ktorý hovorí po anglicky, zarába v priemere o 8-10 %. Dôvod je jednoduchý.
Spoločnosti, ktorých činnosť je neoddeliteľne spätá so zahraničnými kontaktmi, zamestnávajú predovšetkým tých zamestnancov, ktorí ovládajú angličtinu a vedia s obchodnými partnermi v cudzom jazyku plynule komunikovať. Ide najmä o oblasť IT, žurnalistiku (najmä medzinárodnú), cestovný ruch, reklamu, predaj atď.
 
Väčšie šance na štúdium v zahraničí
Ak chcete študovať v zahraničí, získať vzdelanie na najlepšie hodnotených univerzitách v krajinách ako Spojené kráľovstvo alebo USA, potom sa bez dobrej znalosti angličtiny nezaobídete. 
Aj pre vaše osobné potreby toto vzdelanie oceníte a získate s ním 10-krát viac informácií, už len preto, že objem internetu v anglickom jazyku je 11-12 krát vyšší ako v našom rodnom jazyku.
Tak na to myslite, a s cudzím jazykom si nielen dovolenku, ale aj svoju kariéru plnými dúškami užite.  
 poslať článok mailom  vytlačiť článokChcete dostávať vždy aktuálne informacie z nášho mesta?
Prihláste sa na odber noviniek!